Prečo mať webstránku vo WordPress?

WordPress je bezplatný open source systém na správu obsahu – CMS (z anglického Content Management System).

Výhody CMS všeobecne a najmä výhody webstránky vo WordPress:

 • jedinečný, responzívny vzhľad na mobilných zariadeniach – budete hrdí na svoje krásne, moderné webstránky, ktoré vaši návštevníci uvidia také, aké ich chcete ukázať. O to ide pri responzivite :);
 • ľahko použiteľné administračné rozhranie – už nikdy nebudete musieť čakať na programátora: vy alebo ktokoľvek z vašich zamestnancov môže nahrávať, upravovať alebo mazať akýkoľvek obsah na vašej webstránke;
 • štruktúra, ktorá je priateľská k vyhľadávacím nástrojom (odkazy, kľúčové slová, kódovanie, atď.) – poskytuje dobré hodnotenie vo vyhľadávačoch, nepretržite a bezplatne prináša nových návštevníkov na vašu webstránku, do vášho obchodu;
 • viacúrovňová správa používateľov – všetci vaši zamestnanci a návštevníci majú prístup iba do tej časti, na ktoré majú povolenie;
 • modulárna štruktúra, ľahká rozšíriteľnosť (k dispozícii sú desiatky tisíc bezplatných a platených modulov) – ak chcete rozvíjať váš web krok po kroku a nechcete mať naraz veľkú investíciu, môžete to urobiť plynule a finančne to bude pre vás menej nákladné;
 • je možné integrovať externé programy a systémy (systém na posielanie hromadných mailov, manažér dotazníkov, dokonca aj systém CRM) – takže sa nemusíte vzdať svojich obvyklých obľúbených webových programov;
 • blogový modul, v ktorom je možné zdieľať neustále aktualizované odborné správy a informácie – tak si ľahko vybudujete svoje odborné postavenie a získajte dôveru návštevníkov svojich webových stránok;
 • je možné poskytovať dôležitú nepretržitú aktualizáciu systémov s otvoreným zdrojovým kódom – vaša webstránka nebude korisťou spamerov, hackerov, robotov, ale bude neustále slúži vášmu podnikaniu;
 • WordPress používajú a vyvíjajú stovky ľudí na celom svete – váš web nevyvíja iba pôvodný vývojár, ale ktorýkoľvek iný odborník na WordPress ho môže ďalej rozvíjať, čo znamená, že nebudete závislí od svojho programátora;
 • pozostáva z vopred vyrobených voliteľných základných prvkov, takže nemusíte programovať všetko od nuly, váš web je teda oveľa rýchlejší a lacnejší ako naprogramované stránky;
 • pri vytváraní vzhľadu webstránky vychádzame z vopred pripravenej témy/šablóny a prispôsobujeme ju – mnohokrát natoľko, že pôvodnú šablónu nemožno ani rozoznať. Nebudete ju mať tucet webstránok.

Comments are closed.