Ste u nás prvýkrát? Začnite tu.

Pozrite sa, aké jednoduché je používanie redakčného systému WordPress, teraz BEZPLATNE.

Zadajte svoje meno a e-mailovú adresu pod obrázkom a hneď si môžete pozrieť darčekové video, v ktorom uvidíte:

  • ako vyzerá vstupná obrazovka
  • používanie editora
  • krátke vysvetlenie používania tém
  • krátke vysvetlenie používania modulov
  • niekoľko domácich a zahraničných webov vytvorených vo WordPress

Nemusíte sa obávať, vaše údaje nijako nezneužijem. Nebudem vám posielať spamy, žiadnu nevyžiadanú reklamu alebo ponuku. Nepokúšam sa vás do ničoho zatiahnuť. Vaše údaje v žiadnom prípade nevydám inej osobe. Z odberu správ sa môžete kedykoľvek odhlásiť jedným kliknutím - tým sa vaše údaje vymažú zo systému, a potom už odo mňa nebudete dostávať žiadne e-maily. Považujete to za korektné? …

Comments are closed.