Tvorba videí

Čo ponúkame

Mnohí z nás už nahrávame svoje vlastné videozáznamy. Tieto materiály sa zvyčajne zaznamenávajú formou online rozhovorov, firemných podujatí, konferencií a rôznych druhov eventov.

Samotný výsledok je však často neuspokojivý, často sú vo video-záznamoch úplne zbytočné časti nahrávok a naopak, chýbajú k nim doplňujúce texty alebo fotografie, ktoré by kvalitu videozáznamu urobili atraktívnejším.

Prostredníctvom našich služieb vám ponúkame: úpravu videí, vymazanie zbytočných častí nahrávok, doplnenie želaných fotografií, prípadne aj textov podľa vašich predstáv.

Cena

  • Strih videí,  úpravy videí, nahodenie na YouTube kanál / cena za tieto služby obsahuje max 1,5 hod práce s videom, práca s videom nad rámec tohto času sa adekvátne spoplatňuje / napr. zmena textu v úvode alebo v závere videa alebo zmena zvučky je možná v rámci ceny  22€ maximálne 3x
  • Ak sú potrebné väčšie zásahy, každá ďalšia 1/4 hodina je spoplatnená sumou 8€.
  • Podmienka pre vloženie fotografií alebo videa do videa je aj audio forma (mp3) upraveného videa. Ak ju nemáte, tak vám ponúkame vyhotovenie za 10€.
  • Stiahnutie videa z FB za príplatok 13€.Správne kľúčové slová pre video a trefný popis pre vaše video – sú súčasťou dobre nastaveného marketingu. Radi vám ponúkneme online konzultáciu k popisu videí a k výberu efektívnych kľúčových slov pre vaše videá:

  • písomná konzultácia (formou emailu) – ukážka na vašom konkrétnom texte (max 5000 znakov) a kľúčových slovách pre vaše video: 19€ – pri 5 videách ponúkame túto službu grátis 
  • online konzultácia (1hod cez zoom) – poradenstvo k marketingu kľúčových slov vo vašich textoch na YouTube aj na vašej webstránke: 59€

Na všetky naše služby ponúkame 30% bonus pre členky OZ E-ženy

Službu si môžete objednať kliknutím sem.

Ukážka videí

Šitie – ako skrátiť nohavice (jeansové)

NaŠTARTujte svoje šitie – on-line škola šitia

O vegánstve, ekológii a o vlasoch

Ako spolupracuje virtuálna asistentka a podnikateľ

Službu si môžete objednať kliknutím sem.

Comments are closed.