Vlastný registračný formulár

Je vaša registračná / prihlasovacia stránka nezáživná? Vylepšite si ju so svojim logom, vypýtajte si ďalšie údaje, povoľte užívateľom, aby si mohli zadať vlastné heslo, sťažte prácu robotom s captcha, alebo nech zaplatia za registráciu s PayPal! Modul s názvom Pie Register má veľa možností nastavenia.

Po inštalácii a aktivácii si vytvorí vlastnú položku mu, v ktorej získate veľa možností nastavenia, aby ste si mohli prispôsobiť stránku registrácie.

Heslo: registrovaní nie sú nútení prvýkrát sa prihlásiť s automaticky vygenerovaným heslom, hneď si môžu zadať vlastné. Môže byť viditeľné aj meradlo, ktoré meria silu hesla.

Logo: môžete si nahrať svoje vlastné logo.

Platené stránky: jednoducho zadajte kód, ktorý schváli váš PayPal účet, a návštevníci stránky sa môžu registrovať iba po zaplatení poplatku.

Kontrolovaná registrácia: poproste registrovaných, aby potvrdili svoju vôľu registrovať sa kliknutím na odkaz v e-mailovej správe, alebo si vyhraďte právo, aby ste vy povolili registráciu.

Súhlas s podmienkami: publikujte svoje podmienky užívania webstránky alebo obchodné podmienky, a požadujte ich schválenie.

Vyžiadanie ďalších údajov: určte si, aké údaje budete žiadať od registrovaných: okrem ich mena a e-mailovej adresy môžete potrebovať aj iné kontaktné údaje alebo krátke predstavenie sa – ale ak toto by ešte nestačilo, môžete si vytvoriť aj vlastné polia.

Môžete si nastaviť aj to, čo má obsahovať potvrdzovací e-mail, a aj to, aký vzhľad má mať vaša registračná stránka – pravdou je, že na to potrebujete vedieť niečo z programovania css.

Takto môže vyzerať úplne prostý výsledok (slovenčina bude, prosím, trpezlivosť 🙂 ):

Po tomto už nemôžete mať žiadne výhovorky, prečo je vaša registračná stránka nudná 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *