Učíš sa pracovať s WordPress a potrebuješ poradiť?
Uprednostňuješ individuálne konzultácie pred učením sa z videí?
Riešiš ako svoj web pravidelne zálohovať a aktualizovať?
Chceš vedieť viac o SEO, SEM, automatizácii a
čo znamenajú podobné výrazy?

Ak si odpovedala áno, tak určite čítaj ďalej.

Konzultácia o tvorbe webových stránok, o optimalizácii
pre vyhľadávače, o online marketingu, o automatizácii

Ak už máš webovú stránku a chceš sa ju naučiť spravovať, zlepšovať a optimalizovať pre vyhľadávače, automatizovať:

Ak máš základné počítačové zručnosti a už máš webovú stránku, oplatí sa investovať nejaký čas a peniaze, aby si mohla neskôr vykonať drobné zmeny (napr. vymeniť obrázok, zmeniť text) a nemusela na zmeny vynakladať peniaze. Ide o jednorazové náklady, za ktoré ušetríš na budúcich zmenách!

Existuje mnoho návodov na zlepšenie, ktoré sa dajú realizovať v priebehu niekoľkých hodín.

Ak ešte nemáš webovú stránku a chceš sa ju naučiť vytvoriť, optimalizovať pre vyhľadávače, automatizovať:

Premýšľala si niekedy o tom, aké skvelé by bolo mať vlastnú webovú stránku? Dobrá správa! Počas konzultácie môžeš získať úroveň vedomostí, ktoré ti umožnia vytvoriť si prezentačnú webovú stránku! Ak chceš, môžem ťa naučiť, ako vytvoriť webovú stránku až na profesionálnej úrovni!

Chceš si vytvoriť webovú stránku a chceš individuálne poradiť? Počas konzultácie ti odpoviem na všetky otázky a poskytnem ti odborné poradenstvo.

Aký je obsah a ako prebieha individuálna konzultácia?

Obsah individuálnej konzultácie prispôsobím tvojim otázkam a požiadavkám a konzultáciu môžeme dokonca realizovať tak, že zdieľaním obrazovky priamo vstúpim do ovládacieho panela tvojej webstránky. V tomto prípade, prosím, požiadaj o tento typ konzultácie vopred.

 • individuálnu konzultáciu ponúkam online cez Whereby – v tomto prípade môžem pomocou softvéru na zdieľanie obrazovky vidieť tvoj počítač, takže ti môžem pomôcť rovnako efektívne, ako keby som sedela vedľa teba
 • konzultáciu prispôsobíme tvojim časovým možnostiam
Individuálna konzultácia s tebou

Pre koho je individuálna konzultácia určená:

 • ak máš vytvorenú webovú stránku vo WordPress a chceš sa s ňou naučiť pracovať
 • ak už nechceš platiť za údržbu webovej stránky, môžeš sa naučiť vykonávať potrebné úlohy (napr.: aktualizovať WordPress, zálohovať, atď.).
 • ak si podnikateľka a chceš mať aspoň základné znalosti, aby si vedela zadávať úlohy presnejšie
 • ak si podnikateľka a chceš delegovať správu webu virtuálnej asistentke, ale nemáš na to čas
 • ak si sa zasekla pri návrhu alebo prevádzke svojej webovej stránky, alebo ak potrebuješ poradiť s optimalizáciou pre vyhľadávače či s online marketingom
 • ak si unavená z toho, čo robíš, a chceš začať niečo nové
 • ak máš strach a obávaš sa začať niečo nové

Pre koho nie je individuálna konzultácia určená:

 • ak už máš správcu svojho webu
 • ak plánuješ skončiť s online podnikaním
 • ak si myslíš, že ak je raz webstránka hotová, netreba sa ňou ďalej zaoberať
 • ak za každú cenu chceš ty ako podnikateľka, spravovať svoj web, hoci aj na úkor iných dôležitých marketingových úloh a nedelegovať žiadnu úlohu
Individuálna konzultácia Ako si adminovať webstránku vo WordPress

Čo našou individuálnou konzultáciou získaš?

 • jasnú predstavu o tom, ako funguje WordPress, poradím ti, aké ďalšie funkcie je možné do systému integrovať, ako zmeniť vonkajší vzhľad web stránky bez straty údajov a mnoho ďalších dôležitých informácií
 • ušetríš peniaze za prácu správcu tvojej webstránky
 • konkrétne odpovede na tvoje konkrétne otázky
 • silu, ak máš strach a obávaš sa začať niečo nové

Cenné rady z praxe

Okrem konzultácie, kde sa venujem tvojej konkrétnej požiadavke, či problému, sa s tebou s radosťou podelím aj o moje cenné skúsenosti z praxe, ktoré som získala, nakoľko s WordPress pracujem už dlhé roky. Úzko s tým súvisí aj optimalizácia pre vyhľadávače, automatizácia.

Čo neočakávaj

Nepatrím medzi ľudí, ktorí sa donekonečna sťažujú, takže nečakaj, že počas konzultácie budeme riešiť tvoje problémy tohto typu.

Ako prebieha individuálna konzultácia a cena

 1. Vyplň objednávkový formulár pod týmto textom.
 2. Skontroluj zadané informácie.
 3. Klikni na tlačidlo „Objednávam s povinnosťou platby“.
 4. Stránka ťa presmeruje na ďakovnú stránku a zároveň dostaneš správu s predfaktúrou a všeobecnými obchodnými podmienkami na zadanú e-mailovú adresu.
 5. Môžeš si vybrať platbu bankovým prevodom (priamo na bankový účet) alebo môžeš ísť do banky a zaplatiť poplatok za online kurz, podľa toho, čo je pre teba najjednoduchšie.
 6. Prečítaj a zaškrtnutím políčka prijmi všeobecné podmienky zmluvy.
 7. Preveď sumu 549€ na bankový účet bez technickej realizácie. Ak chceš aj technickú realizáciu, preveď 749€.
 8. Hneď ako peniaze prídu na účet, dostaneš konečnú faktúru a prístup ku kalendáru, kde si môžeš vybrať termín, ktorý ti vyhovuje.
 9. Napíš e-mail na adresu zakaznicky-servis@wp-skola.sk, uveď približný okruh otázok, na ktoré by si chcela dostať odpoveď počas individuálnej konzultácie.
 10. Zvyčajne môžeš počítať s 2,5 hodinami, no konzultácia trvá dovtedy, kým nepotvrdíš, že si dostala odpoveď na všetky svoje otázky, alebo kým sme nevyriešili technické záležitosti. Dĺžka konzultácie nemení výšku poplatku.

Kúpou individuálnej konzultácie zároveň pomôžeš občianskemu združeniu MOPS v núdzi, o.z.
Z každej predanej konzultácie venujem 49 € pre toto združenie, vďaka čomu môžu kúpiť mopslíkom jedlo, zaplatiť veterinárne výdavky, a rôzne iné potreby, pomocou ktorých im spríjemnia ich život v útulku.

Na čo ešte čakáš?

Investuj do seba, investuj do svojej budúcnosti!

Individuálna konzultácia je flexibilná, prispôsobiteľná tvojim potrebám, nie si viazaná na konkrétne miesto a môžeš sa učiť z ktoréhokoľvek kúta sveta, ak máš k dispozícii internet.

Ak chceš mať všetky tvoje otázky zodpovedané,
vyplň prihlasovací formulár.

Ak sa mi neozveš, nepomôžem ti. 😉

Zsanett

Drobné písmená:

Táto objednávka sa považuje za zmluvu uzatvorenú na diaľku, na ktorú sa vzťahuje Zákon č. 102/2014 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Odoslaním objednávky vyhlasuješ, že si si prečítala a plne pochopila Všeobecné obchodné podmienky SADOBA s.r.o. a považuješ ich za záväzné. Svoju objednávku môžeš písomne odvolať odoslaním správy na e-mailovú adresu: zakaznicky-servis [@] wp-skola [.] sk najneskôr do začatia individuálnej konzultácie.

Zmluvu uzatváraš vyplnením formulára a kliknutím na tlačidlo “Objednávam s povinnosťou platby” s firmou SADOBA s.r.o. (92584 Vlčany, číslo OR: 32615/T).

Informácie o ochrane osobných údajov a užívaní webstránky:

Ochrana osobných údajov a podmienky užívania webstránky.

Comments are closed.