Ponuky s obmedzeným prístupom

WordPress je už dávno viac ako RS na písanie blogu – môžeme si stiahnuť veľa bezplatných tém alebo si kúpiť tému, ktorá dá nášmu webu profesionálny vzhľad. A môžeme si tiež nainštalovať veľa modulov, s ktorými si z našej webovej stránky môžeme spraviť stroj na peniaze. Pozrime sa teraz na jeden takýto modul.

Bezplatný modul Page Expiration Robot slúži na to, aby ste svojim čitateľom mohli dať ponuky s obmedzeným prístupom: tie každý vidí iba raz (odborným slovom OTO, t. j. One Time Offer), alebo ich môže vidieť iba obmedzený čas (TLO, t. j. Time Limited Offer). Funguje to v podstate tak, že kým je ponuka platná, návštevníci ju môžu vidieť, a po expirácii ich systém presmeruje na inú stránku.

Okrem toho ak chcete, môžete pridať na stránku aj odpočítavanie, a tak informovať návštevníka o tom, koľko času má do ukončenia ponuky. Keď sa ponuka skončí, návštevníci budú presmerovaní na inú stránku, kde môžete mať ten istý výrobok s vyššou cenou, alebo môžete uviesť iba toľko, že výrobok je vypredaný.

A Page Expiration Robot beállítópanelje

Expiráciu môžete zadať ako konkrétny dátum a čas, alebo si môžete nastaviť, dokedy od prvej návštevy je ponuka aktuálna. A dokonca si môžete zadať, kedy sa má proces začať odznova. Môžete si vybrať, aby ponuka oslovila iba daného čitateľa (v tom prípade systém sleduje cookie alebo IP adresu), alebo aby každý videl tú istú expiračnú dobu. Modul spolupracuje aj s článkami a stránkami, zabuduje sa do plochy editora.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*


  • Zadajte svoje meno a e-mailovú adresu a hneď si môžete pozrieť darčekové video.

    Krstné meno*
    E-mail*