Výhody a nevýhody systému WordPress

Motorom webových stránok, ktoré vytvárame, je modulárny systém WordPress. Mimoriadne obľúbený redakčný systém. Predstavíme ti výhody a nevýhody WordPress.

Výhody webstránky vo WordPress:

• Keďže základné „stavebné kamene“ už existujú, nie je potrebné programovať všetko od nuly. Webstránky sa môžu vytvárať rýchlejšie a lacnejšie ako webové stránky vyvíjané na mieru.
  • Vďaka svojej modulárnej konštrukcii je možné do systému integrovať ďalšie funkcie aj neskôr, bez akýchkoľvek prevádzkových problémov.
  • Keďže spracováva obsah a vzhľad úplne izolovane, vonkajší vzhľad webstránky sa môže kedykoľvek zmeniť bez akýchkoľvek problémov a najmä bez straty údajov.
  • Vďaka svojej flexibilite je možné ľahko vytvárať prispôsobiteľné vlastné webstránky z akejkoľvek základnej šablóny a vopred napísaných rozšírení.
  • Keďže WordPress používajú milióny užívateľov, odborníkov na WordPress je mnoho a kedykoľvek vedia pokračovať aj v práci svojho predošlého kolegu, predchodcu bez predchádzajúceho školenia.

Pokiaľ máš záujem o prebratie tvojho webu z WordPress v rámci našich služieb alebo o zaškolenie, ako môžeš tvoj web editovať ty, naučíme ťa prostredníctvom individuálnej konzultácie.

Výhody a nevýhody systému WordPress

Nevýhody webstránky vo WordPress:

• podpora vývojárov nie je k dispozícii z dôvodu voľnej povahy systému a väčšiny rozšírení;
  • keďže WordPress má tisíce vývojárov, nie všetky moduly sú kompatibilné so všetkými z nich;
  • jeho otvorený zdroj uľahčuje hackerom, aby sa stali obeťami útokov – preto odporúčame zabezpečenú hostingovú službu založenú na WordPress » a našu službu údržby », ktorá ti pomôže chrániť tvoje webstránky;
  • pretože program WordPress je primárne určený na zobrazovanie obsahu, hoci môže pracovať s mnohými doplnkami a programami tretích strán, nie je vhodný pre všetky úlohy.

Zaujímajú ťa naše služby – editovanie, adminovanie webstránky vo WordPress? Alebo máš záujem o zaškolenie – Ako si adminovať webstránku vo WordPress a byť nezávislý?

Ceny našich služieb za adminovanie webstránky vo WordPress.
Ceny našich služieb za zaškolenie Ako adminovať webstránku vo WordPress.